2018 czerwiec

Sopotnia Wielka to miejsce, które dla mnie jest jak drugi dom. Spędziłem tu najlepsze wakacje swojego dzieciństwa i nie ukrywam, że powrót po kilku latach wszystkie wspomnienia z przeszłości bardzo odświeżył.
Do Pani Ewy i Pana Piotra trafiliśmy z polecenia zaprzyjaźnionych górali, którzy mieszkają kawałeczek dalej. Od samego początku pobyt był świetny! Przesympatyczni Gospodarze, przepyszne domowe jedzenie i oczywiście ten zapach gór (jedyny w swoim rodzaju - to coś czego nie da się opisać słowami, trzeba przetestować na własnym powonieniu :)). 
 
Samo gospodarstwo jest także świetną bazą wypadową aby trochę powędrować - w pobliżu szlak na Pilsko, Rysiankę, Romankę, Krzyżową czy też kilka minut drogi piechotą do najwyższego wodospadu w Beskidach. W niedalekiej odległości szlak na Babią Górę. Na skróty przez Krzyżową prowadzi droga do Jeleśni gdzie można zjeść najlepsze lody włoskie (ich smak nie zmienił się ani trochę od mojego dzieciństwa).
 
Wszystko to w połączeniu = najlepsze wakacje na łonie natury w otoczeniu dobrych ludzi :)
 
Dziękujemy za gościnę i widzimy się już w tym roku w czerwcu :) (szczerze mówiąc czekam na ten wyjazd od momentu powrotu w 2018)
 
Pozdrawiamy
Hania, Marek i Łukasz.
Script logo